Cześć! Poszukując kogoś od filmowania trafiasz na moją stronę i widzisz pozytywnie zakręcone rzeczy? To jestem właśnie ja! Posiadający nadmiar energii oraz ADHD chłopak, którego głowa od pomysłów zawsze kipiała! Nie potrafiący usiedzieć w domu choć na chwilę, szukający rozwiązań oraz przerzucenia swoich pomysłów w realizację! Moja firma „Skadrowany” to nie tylko „kamerzysta”. To miejsce, w którym zbudujecie relację z człowiekiem o wielkim serduchu! Choć zawsze powtarzam, że idealna współpraca płynie z dwóch stron. Z mojej możecie liczyć na ponad 7 letni bagaż doświadczeń! Genialny sprzęt, wieloletnią niezawodność oraz chęci. I chyba to ostatnie wygrywa ze wszystkim! Nigdy się nie poddaje a gdy trzeba to i na barkach całą drużynę uniosę. I to by było na tyle. Ileż to można o sobie mówić? Po prostu zadzwońcie i się poznajmy!

Jesteśmy niecodzienną ekipą filmową! Tworzymy filmy to oczywiste, jednak jakie, to już inna bajka! Podchodzimy do naszych realizacji mocno indywidualnie, dzięki czemu każde nasze dzieło to historia, pełna emocji, miłości, wzruszeń oraz energii, która towarzyszyła wszystkim w trakcie wydarzenia!

Nasze filmy to połączenie idealnej jakości obrazu oraz dźwięku. Sprzęt, na którym opieramy nasze prace to wysokiej klasy aparaty, rejestratory oraz drony. Nasz obraz dopieszczamy sumiennie wybranymi utworami muzycznymi, dzięki czemu Wasza wymarzona historia staje się wyjątkowa.

Nasz Skadrowany świat opiera się na wieloletnim doświadczeniu. Żyjemy w pełni tym co tworzymy, a to przekłada się na efekty naszej pracy. Skadrowany to nie tylko marka, to także marzenia, które zebrały się pod tą nazwą tworząc magię filmową. Kreatywne i nieszablonowe podejście do filmowania sprawiły, że stworzone produkcje osiągają zamierzony cel. Chce się je obejrzeć jeszcze raz!

Jedni żyją z robienia filmu. Ja twierdzę, że żyję dla ich tworzenia! Uwielbiam kontakt z ludźmi i nowe wyzwania, które przez ostatnie lata na bieżąco poszerzały moje port folio w świecie ślubnym, reklamowym oraz eventowym. Każda kolejna przygoda filmowa, to dla mnie niezapomniane chwile poszerzające moje horyzonty, które chcę dalej zdobywać!

Zapraszamy do kontaktu