Dwa oblicza filmu ślubnego

"Jedyny Taki" oraz "Skadrowany"

Nie komplikujemy tylko upraszczamy! Stąd dwa konkretne pakiety filmowe! „Jedyny Taki” jako klasyczny reportaż z nowoczesnym podejściem oraz nasza duma filmowa „Skadrowany” jako film artystyczny zawierający wszystko co najlepsze w świecie filmów ślubnych! Wy powiecie na czym Wam zależy natomiast my doradzimy co jest idealne dla Was!

Dwa spojrzenia, dwa obiektywy

Na Waszej uroczystości chcemy, by nic nie umknęło naszej uwadze. Dwóch operatorów, to pewnik uchwycenia wszystkiego co dusza zapragnie!

Jakość obrazu

Wiemy jak ważny jest dla Was ten szczególny dzień. Dlatego nasze aparaty to pierwszoligowy sprzęt. Od Full HD przez 4K a nawet 10 bitowy obraz! Mamy to wszystko a w połączeniu z naszą kreatywnością efekty wychodzą przepiękne!

Dźwięk

Film to nie tylko obraz, to także dźwięk! Muzyka, głos, otoczenie. Nasze rejestratory dźwięku oraz oddzielne mikrofony zarejestrują wszystko w idealnej jakości.

Muzyka

Poświęcamy wiele czasu na doborze muzyki. Wbrew pozorom nie znajdziecie tu komercyjnych hitów. Docieramy do świetnych baz muzycznych, w których znajdziemy odpowiednie utwory sprawiające, że Wasza historia nabierze odpowiedniej dynamiki! Zmęczeni powtarzalnością stacji radiowych? Bez obaw u nas takich utworów nie znajdziecie.

Indywidualność

Każdy nasz film to inna historia. To inne serca, inne dusze. Chcemy, by Wasz film był wyjątkowy dlatego konsultujemy z Wami całokształt filmu i dokładamy wszelkich starań, by była to Wasza pamiątka na całe życie.

Długość Filmu

Nie długość a jakość opowiedzianej historii ma znaczenie. Stąd nasze filmy bazują na dynamice oraz ciekawie opowiedzianej historii, które przez chwilę nie pozwolą się przewinąć do następnej sceny. Opowiemy Waszą historię w sposób, który będzie zachwycać przez najbliższe lata.

SKADROWANY

NASZE FILMY ŚLUBNE

HISTORIE
SKADROWANY

Nasze atuty

Doświadczenie
Ponad 7 lat filmowania. Nic u nas nie dzieje się z przypadku. Wszystkie kadry są przemyślane oraz działamy kilka kroków do przodu by nic nie umknęło naszej uwadze.
Zaufanie
Nasz Skadrowany świat to grono wspaniałych przyjaciół, którzy ufają sobie prywatnie jak i zawodowo. Otoczymy Was naszą opieką od pierwszych chwil. Doradzimy, pomożemy a nasz bagaż doświadczeń tylko pokaże Wam, że nie tworzymy naszych materiałów z przypadku.
Bezpieczeństwo
Nasze filmy są nagrywane na dwóch nośnikach kart jednocześnie oraz przechowywane w kilku miejscach podczas postprodukcji. Zabezpieczamy się na każdą ewentualność. Powierzacie nam Wasz dzień w nasze ręce. Nie mamy zamiaru Was zawieść!